Klub OpenTechLab - Vítejte

Přihlášení proběhlo úspěšně. Nyní máte odemknutý celý web. 


Dobý den, ahoj,

chceme Vám poděkovat za podporu, kterou jste nám vyjádřili. Velmi si toho vážíme, poroto jsme pro Vás, členy našeho klubu, jako poděkování připravili jedinečnou možnost, stáhnout a užít si zdarma naší e-knihu Fytoborg - inteligence a emoce rostlin. Pokud s Vám kniha bude líbit a budete mít zájem o vlastnictví také v tištěné formě, připravili jsme pro Vás jedinečnou cenu. Více na našem e-shopu


Betatester

Chcete nám pomoci s vývojem a stát se betatestery našich produktů ještě před jejich uvedením na trh? Dejte nám o tom vědět:


A tady jsou projekty, do kterých se s námi můžete pustit:


Teslův transformátor

V návodu naleznete seznam potřebných komponent, schéma jejich zapojení, 3D modely k tisku.


MindBall - rozšíření k BrainLab 

V návodu naleznete seznam potřebných komponent, schéma jejich zapojení, 3D modely k tisku, firmware i software, který lze využít i samostatně. 


Recyklace PET lahví na filament pro 3D tisk zpracováním řezaných proužků. 

V návodu naleznete seznam potřebných komponent, schéma jejich zapojení, 3D modely k tisku i nejnovější verzi firmware.


BrainLab - prozkoumejte a poznejte lidský mozek

V návodu naleznete seznam potřebných komponent, schéma jejich zapojení, 3D modely k tisku, nejnovější firmware a především vynikající výzkumný software, který Vám bude v batelském úsilí skvělým pomocníkem.


Okulograf - jednoduché sledování pohybu očí

V návodu naleznete seznam potřebných komponent, schéma jejich zapojení, šablonu pro výrobu plošného spoje, 3D modely k tisku a jednoduchý firmware.

Postupně pro Vás připravujeme další zajímavé projekty. Například měření elektrické aktivity rostlin. Zůstaňte proto s námi.

Tým OpenTechLab