Flexibilní topné těleso 10W

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že vzhledem k zavádění výroby nových produktů může dodání trvat 3 až 14 dnů od objednání. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Dear customers, we would like to inform you that due to the introduction of new product manufacturing, delivery may take 3 to 14 days from the date of ordering. Thank you for your understanding and patience.

Flexibilní topné těleso OpenTechLab v polyimidovém flexibilním plošném spoji o výkonu 10W s integrovaným mosfetem, termistorem a LED indikací práce. Je určeno pro použití všude tam, kde je třeba, aby tepelný zdroj kopíroval zakřivený povrch, včetně textilu v rámci nositelné elektroniky.
OpenTechLab's flexible heating element in a polyimide flexible printed circuit with a power of 10W, integrated MOSFET, thermistor, and LED work indication. It is designed for use wherever a heat source needs to conform to a curved surface, including textiles in wearable electronics. 

Podrobné informace níže | Detailed informations below. 

223,00 Kč

Technické údaje:

Technical Parameters:

Výrobek není samostatně funkčním celkem a vyžaduje odbornou montáž a zapojení. Nesprávné zapojení nebo nedodržení technických parametrů může mít za následek zničení výrobku, úraz nebo požár, Fotografie jsou ilustrační, skutečné provedení se může vzhledově nepatrně lišit (například intenzivnějším potiskem).