Dobrý den, ahoj,
zdravíme všechny přátele a příznivce. 

Je prima pocit, když naše práce přináší užitek a zábavu nejen nám, ale i širokému okolí. Moc děkujeme a vážíme si přízně, kterou nám věnujete, 

Chcete s námi být ještě blíž? Podpořte nás a staňte se členy našeho klubu.  Na oplátku získáte přístup do uzavřené sekce webu, možnost testovat a užít si naše produkty a software ještě před uvedením na trh, a mnoho dalšího. Stačí se podívat níže.

Tak se na Vás těšíme :)


Výhody klubového členství

1. Přístup do uzavřené části webu

Zamčená část webu obsahuje cenné části zveřejněných projektů, jako například firmware, schémata, seznamy komponent, software nebo 3D modely pro tisk.

2. 100% sleva na placené workshopy a webináře

Členové klubu mají vybrané workshopy a webináře zdarma. Získávají tak volný přístup k cenným informacím například k vlastní recyklaci v rámci aditivní výroby (3D tisku) nebo se naučíte základům programování mikrokontrolérů (např. Arduina nebo ESP). 

3. Možnost testovat naše produkty ještě ve fázi vývoje

Co takhle dostat zapůjčené naše neurální rozhraní a měsíc si s ním hrát? Zkusit, jaké to je, ovládat počítač pouhou myšlenkou a při tom nám pomoci odhalit chyby a vylepšit algoritmy. Nebo třeba testovat EVU - umělou softwarovou bytost pro chytrý dům. 


Cena členství

Poplatek za členství na dobu jednoho roku činí 500,- Kč;
Poplatek za členství na dobu tří měsíců činí 200,- Kč;
Poplatek za členství na dobu jednoho měsíce činí 100,- Kč;
Poplatek za členství na dobu jednoho týdne činí 50,- Kč;