SmartPot

Nový produkt

SmartPot je inovativní kontejner pro pokojové rostliny, který se pyšní schopností zobrazovat reálný emocionální stav vašich rostlin. Díky vysoce citlivým technologiím pro snímání a zpracování elektrické aktivity rostliny a inteligentnímu algoritmu, kterým je vybaven, dokáže SmartPot vyhodnotit naměřené bioelektrické signály a přiřadit jim příslušný emocionální status.

Jaké emoce vaše rostliny prožívají? To vám prozradí jasně svítící krystal umístěný na čelní straně květináče. Každá emoce je asociována s určitou barvou, kterou krystal vyzařuje. Tato jedinečná funkce umožňuje, abyste se ještě více sblížili se svými rostlinami a lépe jim porozuměli.

Ale SmartPot je mnohem více než jen květináč s emocionálním ukazatelem. Již z výroby je připraven pro snadné propojení s robotickou platformou, díky čemuž můžete ze svých rostlin vytvořit skutečné fytoborgy. Co je to fytoborg? Fytoborg je složitý biotechnologický hybrid, který kombinuje rostliny a robotiku. Díky technologii SmartPot a robotické platformě získává vaše rostlina svobodu pohybu, kterou se postupně učí využívat uvědoměle.

Naše technologie byla vyvinuta a testována zejména s rostlinami Pelargonium zonale, Monstera adansonii a Areca lutescens. U těchto rostlin trval proces výuky sedm až deset dnů. Výsledkem je fascinující symbióza mezi rostlinou a technologií, která přináší neobyčejné zážitky nejen vám, ale i vašim rostlinám.

Připravte se na novou úroveň interakce se svými rostlinami. Spolu se SmartPot a robotickou platformou se vaše pokojové rostliny stanou nejen zdrojem krásy a klidu, ale i fascinujícími společníky, s nimiž budete prožívat úžasné dobrodružství. Objednejte si svůj vlastní SmartPot ještě dnes a dejte svým rostlinám možnost vyjádřit své emoce a objevit nové horizonty díky svobodě pohybu.

Zavádíme do výroby, přijímáme objednávky. Doba dodání dle výrobních kapacit 1 – 3 týdny. 

5 490,00 Kč