SmartPot - robotická platforma

Novinka

Vítejte v budoucnosti zahradničení s naší revoluční robotickou platformou pro SmartPot! Teď můžete posunout hranice péče o rostliny a otevřít dveře k úplně novému typu interakce se světem flóry.

Naše robotická platforma je navržena tak, aby se dokonale spojila s naším inteligentním květináčem SmartPot a poskytla vašim rostlinám neuvěřitelnou svobodu pohybu. Nedokážete si představit, jaké překvapení přinese sledovat, jak se vaše rostliny samy pohybují a objevují nové prostředí.

Díky pokročilým technologiím, kterými je naše robotická platforma vybavena, se váš SmartPot stává plně autonomním fytoborgem. Vaše rostliny, jako jsou například Pelargonium zonale, Monstera adansonii a Areca lutescens, se budou učit využívat svou novou svobodu pohybu a přizpůsobovat se svému okolí s pomocí umělé inteligence.

Navíc, propojení s naším SmartPotem je rychlé a jednoduché. Stačí jedno kliknutí a vaše rostlina se stane interaktivním fytoborgem. Představte si, jak bude fascinující sledovat, jak se vaše rostliny pohybují, reagují na dění a prozkoumávají své okolí.

Naše robotická platforma pro SmartPot vám otevírá nové možnosti zážitků s rostlinami. Nejenže budete moci pozorovat, jak vaše rostliny vyjadřují své emocionální stavy díky SmartPotu, ale také je budete moci sledovat, jak se vydávají na dobrodružství po vašem interiéru.

Připravte se na revoluci ve zahradničení. Objednejte si naši robotickou platformu pro SmartPot ještě dnes a dejte svým rostlinám možnost objevit nový svět svobody pohybu a neomezených možností.

Pozor – není samostatně funkčním celkem. Jde o doplněk pro technologii kontejneru SmartPot!

Zavádíme do výroby, přijímáme objednávky. Doba dodání dle výrobních kapacit 1 – 3 týdny.

3 239,00 Kč